TAF breidt voorwaarden risicopolis uit
TAF heeft samen met risicodrager Quantum Leben de voorwaarden van de Personal Overlijdensrisicoverzekering aangepast. Dat product biedt nu "de meest flexibele keuzemogelijkheden, zonder afbreuk te doen aan de prijsstelling".
De maximale looptijd is verlengd van 35 naar 50 jaar en de maximale eindleeftijd is opgetrokken naar 80 (75) jaar. Bovendien kan nu een bedrag van € 5 mln worden verzekerd; tot nu toe was dat ten hoogste € 1,5 mln. De dekking kan nu ook lineair stijgend of jaarlijks stijgend (met een vast percentage) worden gesloten. Tevens is er een optieclausule om het verzekerd kapitaal zonder medische waarborgen jaarlijks te verhogen met 15%. Bij verzekering op twee levens is het verder mogelijk om voor twee verschillende verzekerde bedragen te kiezen. Daarnaast kan premievrijstelling bij arbeidsongeschiktheid worden meeverzekerd en kan de polis ook gedeeltelijk worden verpand.
De nieuwe voorwaarden gelden alleen voor de variant waarbij Quantum de risicodrager is. Wordt de polis gesloten met Ace als verzekeraar, dan blijven de oude voorwaarden gelden.
- Zorgpremie Stad Holland 6 euro omhoog
- Onderlinge 's-Gravenhage in december provi...
- 'Overstap naar goedkopere verzekering niet...
- Consument als eigen risicodrager van het z...
- Anker vernieuwt verzekering voor binnenvaart
- InShared vergoedt zoektocht naar vermist h...
- Movir verlaagt premies fysiotherapeuten
- Weekers wil ontwijking hogere assurantiebe...
- "Consument kan besparen op verzekeringen"
- Nederlands consortium werkt aan wederopbou...
- Aov-markt loopt terug in 2013
- Verzekeraar gegevens dader geven, geen ver...
- Roland verzekert evenementen
- Verzekerde draait zelf op voor vandalisme ...
- "Rijk blijft verantwoordelijk voor vergoed...
- DSW zet zorgverzekeringsmarkt op scherp
- Nieuw verzekeringsconcept voor VvE's
- Nieuwe aansprakelijkheidsverzekering voor ...
- InShared beloont beste idee met gratis ver...
- 'Opkooprogramma leidt nu al tot positi...
- AFM pleit voor regelgeving huisfondsen ver...
- 'Nieuwe overstromingsdekkingen binnen hand...
- CED wordt claimafhandelaar Neerlandse
- Catastrofepolis VEH dekt wat anderen uitsl...
- Delta Lloyd verhoogt autopremies

De Gouden Aankooptips!